OTSIME OMA MEESKONDA

MÜÜGIJUHTI

Airobot OÜ on 2013. aastal asutatud tehnoloogia- ja tootmisettevõte, kes tegeleb intelligentsete soojustagastusega ventilatsiooniseadmete ja küttesüsteemi juhtimise lahenduste arendamise ja tootmisega. 

Puhtalt Eestis arendatud ning toodetud innovaatilisimad seadmed on tõusnud maailma tippu. Tänu nutikale tarkvaralahendusele, hoiab uue põlvkonna energiasäästlik Airoboti sisekliimasüsteem siseruumide õhu kvaliteeti kontrolli all ilma, et seadme kasutaja peaks sekkuma.

Me ei eksi, kui ütleme, et Airoboti vundamendiks on tarkvarainseneride oskusteave, internet-of-things- lahenduste kasutamine ja materjaliteaduste tundmine.

Suur kasutajate positiivne tagasiside, mitmete riikide huvi aga ka suurte arendajate soov kasutada Airobot ventilatsioonisüsteeme oma projektides, paneb meid kasvatama ka oma meeskonda.

Kui ka Sina tahad olla üks neist, kes tahab eduloost osa saada, aidata Airobotil kasvada ning sealjuures ise areneda, siis kandideeri meile MÜÜGIJUHIKS saates oma CV ja motivatsioonikirja info@airobothome.com 

Oled see Sina?

 • Vähemalt 2 aastase varasema aktiivmüügi kogemusega
 • Eesmärgile orienteeritud ja kasvule suunatud
 • Omad head tehnilist taipu, oled ambitsioonikas ja sihikindel
 • Aktiivne suhtleja ja avatud kaasmõtleja
 • Väga hea eesti ja inglise keele oskusega nii kõnes kui kirjas
 • Sind iseloomustab korrektsust, kohusetunne ja iseseisvus
 • Omad kõrgharidust ning oled vilunud arvutikasutuse oskusega
 • Juhilubade olemasolu ning isikliku auto kasutamise võimalus
 • Kasuks tuleb eelnev töökogemus analoogses valdkonnas ning ehitusprojektide jooniste lugemise oskus. Samuti vene keele oskus.

MÜÜGIJUHINA 

on Sinu peamiseks tegevusalaks uute klientide leidmine ning eksportturgudele sisenemine. Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine. Toodete müük edasimüüjatele ja ehitajatele. Samuti hinnapakkumiste koostamine. Uute ehitusprojektide monitoorimine ja toodete pakkumine. Tootekoolituste läbiviimine edasimüüjatele või klientidele. Messidel osalemine 1-2 korda aastas. Müügiraportite koostamine.

Miks Airobot?

Võimalus töötada pidevalt arenevas ja kasvavas ettevõttes, mis pakub omalt poolt põnevaid väljakutseid, huvitavat ja mitmekülgset tööd. Motiveeritud, toetavat ja sõbralikku meeskonda ning ühisüritusi ja koolitusi. Võimalus anda oma panus ka ettevõtte arengusse ning kaasa lüüa kõrgtehnoloogiliste toodete arendusprotsessis.

Kandideerimine

CV ja motivatsioonikirja saab saata info@airobothome.com hiljemalt 27. septembril 2020.a.

  Lae CV

  Lae motivatsioonikiri