Airobot Logo
ESTLanguage Switcher Arrow Down

Niisutussüsteem ventilatsioonile

UUS! Toode saadaval alates veebruar 2022

Tsentraalne elektrood õhuniisuti võimaldab kasutajal ventilatsioonisüsteemi kaudu tõsta eluruumides õhuniiskuse taset kõrgemale ning seda püsivalt hoida.

Tööpõhimõte

Õhuniisuti ühendatakse vee- ja kanalisatsioonisüsteemi. Seadmes olev aurusilinder täidetakse veega ning seejärel rakendatakse metallelektroodidele pinge, mis soojendab vett kuni keemiseni. Keemise tagajärjel tekib aur, mis suunatakse auruvooliku (düüsi) kaudu ventilatsioonitorustikku. Auru tootlikust on võimalik reguleerida vee kogusega paagis.

Automaatika ja juhtimine

Kasutaja määrab mobiilirakenduses või juhtpuldis soovitud õhuniiskuse (%) taseme ning õhuniisuti hoiab ruumides soovitud taset.

Airobot ventilatsiooniseade jälgib ja kontrollib, et sissepuhke õhuniiskus ei läheks liiga kõrgeks. Sellega on kaitstud ventilatsioonitorustik liigse niiskuse ja veekahjustuste eest.

Kui Airobot ventilatsiooniseade tuvastab, et ruumides keegi ei viibi siis lülitab seade automaatselt niisutuse välja, et säästa energiat (ainult automaatrežiimis).

Airobot ventilatsiooniseadmetel on juhtimise automaatika juba standardis olemas (alates 07.2021 toodetud). Vajalik on paigaldada väline lisasensor (komplektis kaasas) 1 meeter pärast niisuti düüsi.

Niisuti töötab ainult koos Airobot ventilatsiooniseadmega. Suurema energiasäästu saavutamiseks on soovituslik kombineerida õhuniisuti niiskustagastava ventilatsiooniseadmega.

Tehniline

Saadaval musta või valget värvi korpusega
Hooldus: vajalik aurusilindri regulaarne puhastamine või vahetus iga 3000 töötunni (1 talvehooaeg) järel
Nõutud on kanalisatsiooni ja veevõrgu ühendus
Mõõdud: sügavus 222mm, laius 366mm, kõrgus 530mm
Toide (VAC) 1 faas ~230 16A
Auru tootlikkus kuni 3kg/h
Vooluühendus Pistiktüüpi
Aurutoru ühendus (mm) 22
Äravoolu ühendus (mm) ∅32, kanalisatsioonitoru
Düüsi kondensaadi ühendus (mm) 8
Seadme maksimaalne koguvõimsus 2.3kW

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo