Hea klient ja partner

Oleme kõik läbi elamas väga keerukaid aegu kuna uut tüüpi viiruse epideemia on esitanud meile kõigile uued väljakutsed igapäevase elu korralduses. Teadmata kriisi pikkust, oleme lootusrikkad, et olukord normaliseerub peagi ning saame siit kogemuse, mis aitab meil tulevikus paremini toime tulla ootamatute ja ettenägematute muudatustega.

Airobot jätkab tänases keerukas situatsioonis igapäevase tööga, pöörates samas suurt tähelepanu oma töötajate tervisele ja sellega seotud ohutusele. Oleme vastavalt oludele muutnud töökorraldust, millest sooviksime ka teid teavitada.

Meie müük on teie teenistuses:

  • Klienditeenindus vastab hea meelega teie küsimustele, olgu need seotud juba varasema või tulevase tehinguga.
  • Hetkel soovitame vältida otsekontakti ja seetõttu saab meiega ühendust teile sobiva kirja-, kõne- ja videorakenduse kaudu.

Tootmise, logistika ja tarneajad:

  • Airobot on loonud kiirelt turutingimustega kohanemiseks reservid, mis võimaldavad meil tegeleda tavapärase äri ja tootmisega ning tootearendusega, isegi keerulises ärikeskkonnas ning pikka perspektiivi silmas pidades.
  • Airobot jätkab aktiivselt tootearendusega, mille kohta jagame esimesel võimalusel ka infot.
  • Tarneajad on meil tavapärased kuna tootmisprotsessid ja arendused toimuvad riigi siseselt. Seadmed väljuvad meie tootmisest regulaarselt
  • Logistika toimib normaalselt.

Mõistame, et see olukord on väljakutse ka teile. Meiega võite arvestada. Võtke meiega julgelt ühendust.

Soovime kõigile jõudu, hoolitsegem üksteise eest ja hoidke ennast!
Airobot meeskond