Airobot Logo
ESTLanguage Switcher Arrow Down

Koos leiame igale
probleemile lahenduse

Juhul kui teil on tekkinud küsimus või mure Airobot toodete osas, siis võtke meiega ühendust lehe lõpus oleva kasutajatoe vormi kaudu.

Soovitus! Ühenda Airobot internetivõrku. Airobot teeb regulaarselt toodetele tarkvarauuendusi. Uuendused lisavad seadmetele uusi funktsionaalsusi ning parandavad tarkvaravigu. Juhul, kui teie internetikaabel ei ulatu seadmeni, kaaluge võrguühenduse vastuvõtja kasutamist.

Kliendi-
teenindus

Kas on tekkinud küsimusi Airobot toodete kasutamise osas? Kõige kiiremini leiab vastused kasutusjuhendist või võtke meiega endale sobival viisil ühendust.

Tehniline tugi: info@airobothome.com

Õhufiltrid

Airobot ventilatsiooniseadmete filtreid on soovituslik vahetada kaks korda aastas, kuid kohustuslik vähemalt kord aastas. Filtrite vahetamise juhised leiab paigaldus- ja hooldusjuhendist.

Tarkvara-
uuendused

Airobot teeb regulaarselt toodetele tarkvarauuendusi. Uuendused toimuvad automaatselt ja kasutaja sekkumist ei vaja. Seade peab olema ühendatud internetivõrku. Viimase tarkvaraversiooni muudatuste nimekirja leiab siit:

Võta meiega ühendust

Teavitage probleemist, küsige Airoboti toodete kasutamise kohta või saatke meile tagasisidet.

Kui teie seade ei ole ühendatud internetivõrku, siis võimaluse korral tehke seda. Teie seadme ID-d teades on võimalik Airoboti kasutajatoel teie seadme parameetreid ja seadistusi kontrollida ning see teeb teie abistamise kiiremaks ja lihtsamaks. Seadme ID on leitav seadmel tootekleebiselt.

    Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

    Salvesta Lisainfo