Airobot Logo
ESTLanguage Switcher Arrow Down

Koos leiame igale
probleemile lahenduse

Teated Airoboti kasutajatele

Oluline info! Uuenenud Airobot 2 mobiilirakendust saavad kasutada seadmed, mis on toodetud alates 07.2021 või varasemad seadmed, mis on liitunud BETA programmiga ja saanud ventilatsiooniseadmele tarkvarauuenduse. Lähikuude jooksul lülituvad kõik ventilatsiooniseadmed Airobot 2 mobiilirakendusele ümber. Oma soovist varem testida ja kasutada uut mobiilirakendust kirjutada info@airobothome.com (kirjas maini ka oma seame unikaalne ID).

Soovitus! Ühenda Airobot internetivõrku. Airobot teeb regulaarselt toodetele tarkvarauuendusi. Uuendused lisavad seadmetele uusi funktsionaalsusi ning parandavad tarkvaravigu. Juhul, kui teie internetikaabel ei ulatu seadmeni, kaaluge võrguühenduse vastuvõtja kasutamist.

Kliendi-
teenindus

Kas on tekkinud küsimusi Airobot toodete kasutamise osas? Kõige kiiremini leiab vastused kasutusjuhendist või võtke meiega endale sobival viisil ühendust.

Tehniline tugi: info@airobothome.com
Airobot chat

Õhufiltrid

Airobot ventilatsiooniseadmete filtreid on soovituslik vahetada kaks korda aastas, kuid kohustuslik vähemalt kord aastas. Filtrite vahetamise juhised leiab paigaldus- ja hooldusjuhendist.

Tarkvara-
uuendused

Airobot teeb regulaarselt toodetele tarkvarauuendusi. Uuendused toimuvad automaatselt ja kasutaja sekkumist ei vaja. Seade peab olema ühendatud internetivõrku. Viimase tarkvaraversiooni muudatuste nimekirja leiab siit:

Võta meiega ühendust

Küsi Airoboti toodete kasutamise kohta või saada meile tagasisidet, et saaksime tooteid veel paremaks teha.

    Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

    Salvesta Lisainfo