Airobot Logo

Kirjutage meile ükskõik millise probleemi korral

Kui teil on tekkinud küsimus või mure Airobot toodete osas, siis võtke meiega ühendust lehe lõpus oleva kasutajatoe vormi kaudu.

Soovitus! Ühenda Airobot internetivõrku. Teeme regulaarselt enda toodetele tarkvara uuendusi. Uuendused lisavad meie seadmetele uusi funktsionaalsusi ning muudavad nad effektiivsemaks. Juhul, kui teie internetikaabel ei ulatu seadmeni, kaaluge WiFi vastuvõtja kasutamist.

Õhufiltrid

Airobot ventilatsiooniseadmete filtreid on soovituslik vahetada kaks korda aastas, kuid kohustuslik vähemalt kord aastas. Filtrite vahetamise juhised leiab paigaldus- ja hooldusjuhendist.

Tarkvara-
uuendused

Airobot teeb regulaarselt toodetele tarkvarauuendusi. Uuendused toimuvad automaatselt ja kasutaja sekkumist ei vaja. Seade peab olema ühendatud internetivõrku. Viimase tarkvaraversiooni muudatuste nimekirja leiab siit:

Võta meiega ühendust

Teavitage probleemist või küsige Airoboti toodete kasutamise kohta.

Kui teie toode ei ole ühendatud internetivõrku, siis võimaluse korral soovitame seda teha. Teie ID (seerianumbri) abil on võimalik Airoboti kasutajatoel teie seadme parameetreid ja seadistusi kontrollida. See teeb teie abistamise kiiremaks ja lihtsamaks. Seadme ID on leitav seadme tootekleebiselt või äppist.

    Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

    Salvesta Lisainfo