Airobot Logo
ESTLanguage Switcher Arrow Down

Airobot nutikas põrandakütte termostaat

                           

119,90 179,90 

Airobot põrandakütte termostaat aitab hoida küttearved kontrolli all. Airoboti termostaadi teevad veel eriliseks CO2 ja õhuniiskuse andurid, mis hindavad õhukvaliteeti teie tubades.

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

✓ CO2 ja niiskuse andurid õhukvaliteedi mõõtmiseks
✓ Mugav mobiilirakendus temperatuuri reguleerimiseks
✓ Avatud API nutikoduga integreerimiseks
✓ Ühildub Airobot ventilatsiooniseadmega
✓ 90 päeva raha tagasi garantii
✓ Garantii 2 aastat
✓ Eluaegne tootjatugi ja tasuta üle õhu tarkvara uuendused

Toimib 230V NC ajamitega – vajadusel telli lisaks

Tehnilised andmed
Kasutus- ja paigaldusjuhend

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Säästa energiat: Plaanid pikemalt kodust ära olla? Vähenda kodust kütmist kasvôi 1 kraad ning hoiad energiakuludelt kokku kuni 5%. Airobotiga saad reguleerida kütmist ka ruumide kaupa. Hoides vähem kasutuses olevates ruumides madalamat temperatuuri, säästad tarbetu kütmise pealt märkimisväärselt.

Kõik mugavalt ühes rakenduses: Ühenda Airobot seade kodusesse WiFi võrku ning omad ühe mobilirakenduse abil alati ülevaade koduse olukorra üle, kus iganes sa parasjagu viibid. Oled naasmas pikemalt reisilt? Reguleeri rakenduse abil soovitud tubast temperatuuri, et koju saabudes ootaks sind mõnusalt soe kodu.

Sinu tervis on oluline: Liigne CO2 sisaldus õhus môjub halvasti sinu heaolule ning häirib unekvaliteeti. Airobot ruumianduri ja termostaadiga saad jälgida CO2 taset oma magamistoas ning ventilatsiooniseadme abiga hoida see normi piires. Nii tagad värske õhu ja hea une kogu oma perele.


Kaugjuhtimine: ühendades termostaadi kodusesse internetivõrku tekib võimalus jälgida ja juhtida ruumide temperatuuri kõikjalt.

Ülevaade ruumide õhukvaliteedist: CO2 ehk süsihappegaasi sisaldus õhus on peamine õhukvaliteedi määraja ja tihti ka põhiline probleem halvasti ventileeritud majades. Kõrge CO2 põhjustab peavalu, magamatuse tunnet ja väsimust.

Täpne juhtimine: ülitäpne (0,2*C) digitaalne temperatuuri ja õhuniiskuse andurid võimaldavad mõõta ruumide temperatuuri väga täpselt ja teha juhtimist tõhustamaks.

Vaikne lülitus: Airobot targad termostaadid ei tee „klõpsimise“ häält lülituse hetkel ja on täiesti vaiksed.

Lisainfo

Võrguühendus

WiFi 2.4Ghz

Toide

230VAC 0.5A

Põrandaanduri sisend

Jah, 10kΩ. Tulevikus toetab rohkemaid variante

Toetatud ajamid

230V NC (normaalolekus suletud)

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo