Airobot Logo

Kes me oleme?

Airobot on 2013. aastal asutatud Eesti õhutehnoloogia ettevõte, mis arendab ja toodab nutikaid isemõtlevaid ventilatsiooniseadmeid ning küttesüsteemi juhtimise lahendusi.

Airoboti lugu

Airobot sai alguse unistusest hingata linnakodus sama värsket õhku nagu puhtas Eesti looduses. Kui Eesti õhk on maailmas üks puhtamaid, siis miks ei võiks ka meie kodude õhukvaliteet olla sama puhas?

2013. aastal hakkasime koostöös TalTechi ja Tartu Ülikooli teadlastega välja töötama seadet, mis looks koju looduslähedasega võimalikult sarnase sisekliima. Sisekliima, kus tõeliselt hästi magada ja välja puhata, tunda ennast õnneliku ja energilisena.

Nii sündis idee maailma nutikaimast ventilatsiooniseadmest, mis analüüsib õhukvaliteeti ja reguleerib iseseisvalt õhu täiuslikuks. Aga mitte ainult. Me muudame õhu nähtavaks ja toome kõik õhunäidud reaalajas nähtavaks.

Airobot on Eesti esimene õhutehnoloogia ettevõte. Oleme rõõmsad, et üha rohkemates kodudes loovad tervislikku õhukvaliteeti Airobotid ja jätkame oma missiooni – tuua iga inimese koju värske, puhas, kvaliteetne õhk ning seda kõike täisautomaatselt ja ilma ebamõistlike hoolduskuludeta.

**Kui ka Sina tahad olla üks neist, kes tahab eduloost osa saada, aidata Airobotil kasvada ning sealjuures ise areneda, siis kirjuta meile ning vaata ka aktiivseid tööpakkumisi.

Airobot meeskond

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo