Airobot Logo
ESTLanguage Switcher Arrow Down

Airobot Technologies ja Liven sõlmisid uue suuremahulise lepingu

                           

Eesti õhutehnoloogia ettevõte Airobot Technologies AS ja kinnisvaraarendaja Liven sõlmisid kokkuleppe, mille kohaselt paigaldatakse Harku järve äärde kerkivasse Luuslangi kinnisvaraarenduse I etappi Airoboti ventilatsiooniseadmed.

Tehingu väärtus koos käibemaksuga on 181 200 eurot ning see moodustab üle 10% Airobot Technologies AS möödunud aasta käibest. Airoboti jaoks on tegemist olulise strateegilise partnerlusega ärikliendi segmendis.

Airoboti ja Liveni koostöö sai alguse 2022. aasta märtsis, kui kodumaised Airoboti ventilatsiooniseadmed paigaldati Iseära arenduse I etappi. „Tehing on juba teine suuremahuline tellimus Liveni poolt, mis näitab, et Eesti mainekaim kinnisvaraarendaja Liven hindab Airoboti nutikaid ja energiasäästlikke ventilatsiooniseadmeid kõrgelt,“ kommenteeris Airobot Technologies AS juhatuse liige Heiki Aulik.

Liveni ehitusjuht Martti Mettas nimetas partnerlust Airobotiga strateegiliseks valikuks. „Liven ehitab järgmise põlvkonna moodsaid kodusid. Airoboti seadmed on maailma tipptase ning nende tarnekindlus suuremahuliste elamuprojektide tarbeks on vaid üks põhjustest, miks järjekordne tellimus tehtud sai,“ lisas Mettas.

Airoboti nutikad ventilatsioonisüsteemid tarnitakse Luuslangi kinnisvaraarenduse I etappi mitmes osas 2023. aasta teises ja kolmandas kvartalis.

Liven on Eesti üks mainekamaid kinnisvaraarendajaid, kes on rajanud viimastel aastatel hingega tehtud kodud enam kui 500 perele ning tänaseks on arenduse erinevates staadiumites ettevalmistamisel üle 1800 kodu.

Airobot Technologies AS on Eesti sisekliima tehnoloogia- ja tootmisettevõte, mille eripäraks on tugev tarkvara ja õhuanalüütika. Airoboti põhitoodeteks on innovaatilised nõudluspõhise juhtimisalgoritmiga ventilatsiooniseadmed ja põrandakütte termostaadid.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo