Airobot Logo

Nasdaq First North turul algas kauplemine Airoboti aktsiatega

                           

Täna võeti Balti First North turule kauplemisele Eesti õhutehnoloogiaettevõtte Airobot aktsiad. Ametlikult on aktsiad kauplemisel Nasdaq Tallinna First North turul.

Airoboti aktsiate kauplemisele võtmine on jätk ettevõtte poolt äsja läbi viidud avalikule aktsiapakkumisele. Kogunõudlus Airoboti aktsiate vastu oli 3,87 miljonit eurot ja pakkumine märgiti 5,9-kordselt üle. Kokku märkis aktsiaid 4084 investorit.

„Milline suurepärane viis alustada aastat uue tehnoloogiaettevõtte tulekuga Nasdaq First North turule! Mul on väga hea meel näha Eesti ettevõtjate kasvavat isu ja ambitsiooni tuua oma ettevõtted avalikule turule ja pürgida ülemaailmse edu poole,“ ütles Nasdaq Tallinna börsi juht Kaarel Ots.

„Investorid näitasid suurt huvi Airoboti aktsiapakkumise vastu, mis märgiti üle 6 korda. Võtame seda tulemust suure tunnustusena ja märgina, et investoritel on meie ettevõttesse usku. Nasdaq First North annab Airobotile võimaluse astuda suur samm edasi oma eesmärkide poole,” ütles Airoboti asutaja ja juhatuse liige Heiki Aulik.

Airoboti nõustaja aktsiapakkumise ja kauplemisele võtmise käigus oli advokaadibüroo Ellex Raidla, kes on ühtlasi Airoboti nõustaja First North turul.

Airobot on sisekliima tehnoloogia- ja tootmisettevõte, mille eripäraks on tugev tarkvara ja õhuanalüütika. Airoboti põhitooteks on nutikad ventilatsiooniseadmed, mis loovad kodudesse tervisliku sisekliima.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo