Airobot Logo

Niiskustagastusega soojusvaheti ERV Airobot ventilatsiooniseadmele

                           

444,69 911,34 

Niiskus- ja soojustagastusega soojusvaheti (ERV) Airobot ventilatsiooniseadmetele. 

Juhul kui teie Airobot seadmel on hetkel ainult soojustagastusega soojusvaheti (HRV), siis on see võimalik väga lihtsasti asendada soojusvahetiga, mis tagastab ka niiskust.  Kui teie seadme tootekleepsul või mudeli nimes on tähis -HRV-  siis see tähistab ainult soojustagastusega soojusvaheti tüüpi.

Niiskustagastusega soojusvaheti tööpõhimõte on lihtne

Niiskustagastusega soojusvaheti on sarnane tavalise soojusvahetiga, kuid soojusülekande plaatides on kasutatud spetsiaalset innovaatilist polümeeri membraani tehnoloogiat. See võimaldab õhuniiskusel kanduda väljatõmmatavast õhust uuesti sissepuhkeõhku tagades ühtlase niiskustaseme siseruumides võrreldes tavalise plaadiga. Polümeer materjal on antibakteriaalne, mis ei lase mikroobidel plaadile tekkida.

Niiskust tagastava soojusvaheti eelised:

  • Märgatav energiasääst talveperioodil: kuna niiskust tagastavas soojusvahetis ei teki üldjuhul kondensaatvett on soojusvaheti oluliselt külmakindlam. Kui tavalise plaatsoojusvaheti puhul hakatakse välisõhku eelkütma 0 kraadi juures, siis niiskust tagastava puhul alates -5 kraadist.Näiteks, kui seade töötab maksimaalsel töökiirusel ja pumpab 200m3 õhku ühes tunnis ning väljas on talviselt -10 kraadi, siis võib HRV puhul kuluda külmumiskaitsele 0,7kWh energiat. ERV puhul on see näitaja samadel parameetritel ~0.33kWh. See teeb ligikaudu~53% väiksema energiakulu külmadel talvedel.
  • Tervislikum sisekliima: niiskust tagastav soojusvaheti tagab teile tervislikuma sisekliima kuna ei lase ruumide õhuniiskuse tasemel langeda nii madalale kui seda on tavalise plaatsoojusvaheti puhul.

Soojustagasti asendamine on lihtne

  • Eemaldada praegune soojusvaheti seadmest vastavalt paigaldus- ja hooldusjuhendis toodud juhistele.
  • Paigalda uus niiskust tagastav soojusvaheti.
  • Ventilatsiooniseadme seadistuses lülitada soojusvaheti tüüp ERV peale.

Toote tellimisel valida tarnemeetodiks DPD kuller, antud saadetis ei mahu pakiautomaati.

Tootekood: - Kategooria:

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo