Airobot Logo

Uued kodud saavad nutikad eestimaised ventilatsiooniseadmed

                           

Eesti õhutehnoloogia ettevõte Airobot ja kinnisvaraarendaja Liven sõlmisid kokkuleppe, mille järgi paigaldatakse Harku järve lähedal asuvasse Iseära kinnisvaraarenduse I etappi kodumaised Airoboti ventilatsiooniseadmed.

Tehingu maht on 48 kõrgtehnoloogilist seadet. „Meil on väga hea meel, et Eesti üheks mainekamaks ja trendikamaks kinnisvaraarendajaks hinnatud Liven on uude arendusse valinud just eestimaised nutikad ventilatsiooniseadmed. Usun, et meie innovaatilised ja energiasäästlikud seadmed loovad elanikele tervisliku elukeskkonna ja tõstavad nende elukvaliteeti,“ lausus Airoboti juhatuse liige Heiki Aulik.

„Uusi kodusid rajades on meie soov pakkuda elanikele kaasaegseid ja trendikaid lahendusi. Viimaste aastate uuringud näitavad, et hästitoimiv sisekliimalahendus mõjutab oluliselt inimeste rahulolu oma uue koduga. Mul on hea meel, et Airoboti näol oleme leidnud eestimaise koostööpartneri ja usun, et iseseisvalt ruumide õhukvaliteeti analüüsivad ja reguleerivad sisekliimaseadmed on oluliseks argumendiks uue kodu valikul,“ rääkis Liveni ehitusjuht Mihkel Simson.

Iseära elamukeskkond valmib mitmes etapis 2025. aasta lõpuks. Esmalt rajatakse Järvekalda tee äärde 48 ridakodu, järgmises etapis lisanduvad ka korterelamud. Kokku rajatakse piirkonda ligi 400 koduga terviklik elukeskkond.

Eesti inimeste vajadust hästi toimiva koduse sisekliimasüsteemi järgi kinnitab Kantar Emori uuring „Kinnisvarabrändide tuntus ja maine“. Kui uues kodus ollakse rahul aspektidega, mida oli enne ostu võimalik näha – näiteks korteri planeering või asukoht -, siis üha enam on inimesed hakanud tähelepanu pöörama sisekliimale ja ventilatsioonile.


Notice: Object of class WP_Post could not be converted to int in /data01/virt58822/domeenid/www.airobothome.com/htdocs/wp-content/themes/reaktiiv/functions.php on line 1981

Notice: Object of class WP_Post could not be converted to int in /data01/virt58822/domeenid/www.airobothome.com/htdocs/wp-content/themes/reaktiiv/functions.php on line 1994

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo