Airobot Logo
ESTLanguage Switcher Arrow Down

Ühine kiiresti kasvava õhutehnoloogia ettevõttega!

Muudame inimeste elu paremaks puhta ja tervisliku sisekliimaga. Osale enda ja maailma tuleviku kujundamises!

Vabad töökohad:

Ettevõttest

Airoboti missioon: Kodude ja kontorite õhu kvaliteet võib olla 20 korda välisõhust kehvem. Halva kvaliteediga õhk mõjutab oluliselt inimeste enesetunnet, tervist ja tootlikkust. Meie missioon on tuua iga inimese koju ja igasse hoonesse värske, puhas, kvaliteetne õhk ning seda kõike täisautomaatselt ja ilma ebamõistlike hoolduskuludeta.

Airobot on 2013. aastal asutatud Eesti õhutehnoloogia ettevõte, mis arendab ja toodab nutikaid isemõtlevaid ventilatsiooniseadmeid ning küttesüsteemi juhtimise lahendusi. Seadmeid arendatakse, disainitakse ja toodetakse Eestis. Airoboti aktsiad on noteeritud Nasdaq Balti turul First North Tallinn.

„Meie kirg on õhutehnoloogia. Me arendame ise nii tehnoloogia kui ka tarkvara, millega seadmeid juhtida ning arendame ja disainime kõik vajalikud seadmed ise – nii tagame riist- ja tarkavara maksimaalse ühilduvuse ja kogu süsteemi töökindluse. Õhutehnoloogia sektor on alles arengu alguses. Otsime inimesi, kes tunnevad põnevust uute innovaatiliste lahenduste väljatöötamises ja näevad õhutehnoloogias suurt potentsiaali!“
Airoboti asutaja ja juhatuse liige Heiki Aulik

„Airobotis on Sul vabadus ise otsustada, kiireid muutusi teha, inimeste elu päriselt  paremaks muutvaid lahendusi ja seadmeid välja töötada. Siin saad võimaluse arendada maailma tipptasemel tehnoloogiat innovatsioonile avatud supertiimis!“
Airoboti tehnoloogiajuht Gert Valdek

Miks Airobot?

Kiiresti kasvav ettevõte: Airobot on Nasdaq börsil noteeritud kasvuettevõte. Airobotis töötades oled osa ambitsioonikast eduloost – meie käive, töötajate ja klientide arv ning innovaatiliste toodete hulk kasvavad kiiresti.

Maailmatasemel tehnoloogia: Airoboti eripäraks on tugev tarkvara ja õhuanalüütika. Me oleme suunamuutjad, meile meeldib asju teha uutmoodi ja paremini.

Perspektiivikas sektor: Õhutehnoloogia areng on sõna otseses mõttes piiritu.

Mõju: Airobotis aitame inimestel elada tervislikumat elu puhtas õhus – me töötame hästi välja puhanud, energilise ja efektiivselt tegutseva inimese heaks. Meie tehnoloogia on keskkonnasäästlik ja nõudluspõhine, andes kuni 30% energiasäästu.

Airobot on noteeritud Nasdaq First North turul.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo