Airobot Logo

Airobot Technologies

Nasdaq First North

Miks Airobot?

Kiirelt kasvav sektor

Airobot tegutseb kiiresti kasvavas valdkonnas ning eristub oma tugeva tehnoloogia ja õhuanalüütikaga. Maailmas domineerivad rohe- ja digipööre, inimeste kasvav huvi tervist toetavate lahenduste vastu, COVID-19 pandeemia poolt tähelepanu alla tõstetud ruumide õhukvaliteet, elektrihindade kasv ja aktiivne kinnisvaraturg toetavad Airoboti strateegilisi eesmärke ja missiooni – tuua igasse hoonesse värske, puhas, kvaliteetne õhk ning seda kõike täisautomaatselt ja ilma ebamõistlike hoolduskuludeta.

Maailmatasemel tehnoloogia

Airoboti eripäraks on tugev tarkvara ja õhuanalüütika. Airoboti põhitooteks on innovaatilised nõudluspõhise juhtimisalgoritmiga ventilatsiooniseadmed, mis on välja töötatud koostöös Tartu Ülikooli ja TalTechi teadlastega. Seadmed on varustatud õhutemperatuuri, õhuniiskuse, CO2 ja orgaaniliste ühendite anduritega ning kõiki õhu näite kuvab seade reaalajas. Seadme teeb eriliseks autonoomsus ja intuitiivsus, mis võimaldab luua ja hoida ruumides sisekliimat inimese sekkumata ja väikese energiakuluga.

Tugev meeskond

Airobotis töötab tugev meeskond, kellel on 9 aasta pikkune koostöökogemus ülikoolidega seadmete ja tehnoloogia arendamisel. Nii seadmed kui ka tarkvaralahendused on Airoboti inseneride disainitud ja arendatud, mis tagab parima kvaliteedi.

Käesolev teave on Airobot Technologies AS-i aktsiate reklaam ega ole käsitletav soovitusena või üleskutsena aktsiaid osta või märkida. Emitendi ärinimi on Airobot Technologies AS ja emitent on registreeritud Eesti äriregistris registrikoodiga 12405854. Enne kui potentsiaalne investor teeb investeerimisotsuse, peab ta lugema läbi ametlikus ettevõtte kirjelduses sisalduva informatsiooni. Airobot Technologies AS-i aktsiate avalik pakkumine viiakse läbi üksnes Eestis juhindudes Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse (EL) 2017/1129 („Prospektimäärus“) artikli 3 lõike 2 punktis b) ja Eesti Vabariigi väärtpaberituruseaduse (VPTS) paragrahvi 15 lõikes 1 sätestatust, mille kohaselt ei ole avaliku pakkumise prospekti avalikustamine nõutav, kui väärtpaberite avaliku pakkumise maht ei ületa 1 000 000 eurot kõikide lepinguriikide kohta kokku üheaastase ajavahemiku jooksul. Airobot Technologies AS-i aktsiaid ei pakuta üheski teises jurisdiktsioonis. Emitent ei ole astunud ega kavatse astuda ühtegi sammu aktsiate, pakkumise või ettevõtte kirjelduse registreerimiseks või ettevõtte kirjelduse või aktsiate levitamise lubamiseks mis tahes jurisdiktsioonis peale Eesti.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo